Gminny Ośrodek Kultury

w Luzinie

Przed nami kolejny z serii lubianych koncertów muzyki online. Teraz zabrzmią lekkie utwory rockowe w aranżacji skrzypiec.

27 maja o godz. 20.30 - koncert VIOLIN SUNSET w wykonaniu Michała Cieśluka. W programie usłyszymy min.: Despacito, Englishman In New York, Hallelujah, Every Breath You Take.

Zapraszamy do wspólnego słuchania na facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie.

C2 2

okadka2

Zapraszamy do obejrzenia zapisu transmisji  z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II, w wykonaniu Jolanty, Zofii, Artura Bańko i Patrycjii Klein.

 
Występ odbył się 18 maja w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Luzinie.
Zdjęcia wykonał Reiner Mattar.

DSCF6171 2

DSCF6159

 

 

RA6

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji koncertu z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II w wykonaniu Jolanty i Artura Bańko.

Relacja na żywo odbędzie się w poniedziałek 18 maja o godz.18.00 na facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie.

candle 2918275 1280

9 maja 1945 r. skończyła się trwająca 2077 dni historia obozu Stutthof. Przez prawie sześć lat przez to miejsce przeszło 110 tysięcy ludzi z 28 krajów, z czego 65 tysięcy zginęło w wyniku masowych egzekucji, głodu, nieludzkich warunków życia, chorób i niewolniczej pracy. 

 Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego
"Stutthof idzie! Historia, która nie może umrzeć." Dzisiaj o godz.12.20 ostatnia emisja na antenie Twojej Telewizji Morskiej.

Życzymy wszystkim pracownikom biblioteki niegasnącego entuzjazmu,

wytrwałości i kreatywnych działań w propagowaniu czytelnictwa.

biblioteka2

 Serdecznie zapraszamy na pierwszy koncert on-line w Luzinie.

13 maja o godz.18.00 na fanpage GOK Luzino będziemy mogli posłuchać gry na fortepinie w wykonaniu Pana Piotra Jędrzejczaka. W programie muzyka filmowa : Titanic, Polskie drogi, Czterdzieści lat minęło,Wesoła Rozwódka. Zapraszamy do wspólnego oglądania.

 

koncert zaproszenie