Gminny Ośrodek Kultury

w Luzinie


Zaprezentuj swoje wyroby na Świątecznym Kiermaszu Bożonarodzeniowym na luzińskiej hali sportowej w niedzielę 15 grudnia 2013 r.
Kto może zostać Wystawcą?
Do udziału w Świątecznym Kiermaszu Bożonarodzeniowym zapraszamy w szczególności lokalnych i regionalnych przedsiębiorców, producentów, rzemieślników, stowarzyszenia, fundacje, sołectwa, kluby seniora oraz zainteresowane jednostki oświatowe.
W celu zachowania świątecznego charakteru Kiermaszu pod uwagę zostaną wzięte wyłącznie zgłoszenia zawierające towary i usługi związane ze Świętami Bożego Narodzenia oraz rękodzieło i produkty regionalne/lokalne. Ilość stoisk jest ograniczona.

Zgłoszenie udziału
W celu poprawności zgłoszenia uczestnictwa w Świątecznym Kiermaszu Bożonarodzeniowym prosimy o przestrzeganie poniższej procedury wypełniania zgłoszeń:
1. Wydrukować formularz
2. Wypełnić
3. Opieczętować
4. Podpisać
5. Wysłać faxem (bądź skan e-mailem), a następnie wysłać oryginał pocztą lub dostarczyć do urzędu.
Formularze niepełne, bez podpisu, pieczątki nie będą mogły być uznane za formalne zgłoszenie uczestnictwa w Świątecznym Kiermaszu Bożonarodzeniowym.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 grudnia br.
Fax: 58 678 05 54
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres korespondencyjny:
Gminny Ośrodek Kultury
ul. Ofiar Stutthofu 14
84-242 Luzino

Organizatorem imprezy jest: Gmina Luzino
Współorganizator: Gminny Ośrodek Kultury
Partner: Lokalna Grupa Rybacka Pradolina Łeby

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Promocją Gminy:
Grażyna Malak Tel. 58 678 05 52
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.