kwiaty

"Odrobina dobra, okazana drugiemu człowiekowi, lepsza jest niż cała miłość do ludzkości"

(Richard Dehmel)

Regionalny Teatr Dramatyczny w Luzinie składa serdeczne podziękowania za wszystkie słowa skierowane do nas z okazji promocji książki „80-lecie Regionalnego Teatru z Luzina” oraz występu z przedstawieniem  „Gwiôzdka ze Gduńska”  według Bernarda Sychty. W sposób szczególny dziękujemy za uznanie, pamięć i przepiękny kosz kwiatów anonimowemu darczyńcy. Bardzo nam miło, że nasza praca i wkład w propagowanie kultury i tradycji regionalnych nie pozostaje niezuważona. Ze swojej strony możemy obiecać, że w dalszym ciągu będziemy starać się, aby bogactwo kultury kaszubskiej było rozpowszechniane i promowane nie tylko w naszym regionie, ale także w całej Polsce i za granicą.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY.